Hakovan B92

Albanski hakeri srušili srpski portal

Albanski hakeri sa Kosova koji sebe zovu KHG danas su srušili portal beogradske medijske kuće B92. Na strani B92.net neko vreme se nalazio logo KHG uz poruku: "Ne mrzite nas zato što smo dobri. Mrzite nas zato što znamo. Crveno i crno nosim na grudima. Dobro je biti Albanac. Ponosno stojim za zastavu za koju bih umro. Ponosan sam što sam Albanac". Portal je proradio posle desetak minuta.

40 comments
  1. Mislim da sam i pre čula za njihove UPADE,….a pročitala sam da su pretposlednji u korišćenju računara, interneta…Šta reći…

  2. majku vi shkavelsku jebemo ponizilsmo vas na ratne bitke motkalismo vas u unutar srbije a sada jebemo vam mater i matematicki i kompjuterski + vama jebemo i deca i zene zaomije stoste steriljan narod

  3. Ajde imali kog srbina pa jos kazete serbija do tokija a stacete ode vam i vojvodina bicete vi beogradski pasaluk filxhan drzhavica

  4. Ne znam o cemu ti pricas cro, ali mi Srbi smo najveci smekeri, oplodicemo citavu evropu! :))

    i.e. Adriana Lima C////3 Marko Jaric
    ^_^

  5. Inace, satro Albanci hakovali B92.
    To su gudrom platili nekoga u inostranstvu da uradi umesto njih i postavi neku slicicu kako bi se makar na taj nacin o njima pricalo ;))

  6. Gle, onaj jadni Croat našao mesto na Net-u da jede govna??? Za koliko svojih kuna u Zagrebu jedeš šiptarski sljadoled,Croačiću? 🙂 😉 🙂

  7. Darko sine moj slusaj svoj Caleta nemoj da psujes ALBANCA jer ce oni da ti Hakirise Majku,sestru,zenu,cerku,
    Serbia koa NOKIA
    hahahaha Unitet State Of KOSOVO

  8. Valla havera nese veq jeni qaq hakera rrzone naj srbijacafe a naj rts a najsen qysh ata na e paten rrxu rtk e jo b92 qe shum shkije ja kan inati veq qe kallxon qdo sen drejt edhe sa per info sdi sa ju e dini veq ne protestat ne beograd kur u shpall pavarsia b92 e kan rujt policia se u kan cak i protestusve e spom doket qe kini bo bash mire veq nejse

  9. kako ste vi srbi jadni mamu vam jebem,svugdje smo bolji cak i u kriminalu,posto spominjete gudru,znate, avi biste majku svoju prodali da imate muda a ne gudru..nego ste picke..kako vas jebemo na svaki nacin ejjjjj..hahahahah

  10. e moju gigo,uvek vi ti..e sta sam ja radio…pa mamu ti jebem sta sad radis,pa zato kazem da ste jadni,jos vas drzi car lazar u zivotu,davno je bila 1389..daj malo nesto sad mi reci sta radis jebo ti lazar majku u usta…jadni ste ejjjj

  11. �Red n’black i dress eagle on my chest
    It’s good to be an ALBANIAN
    Keep my head up high for that flag I die
    Im proud to be an ALBANIAN

    Fuck Serbs

Comments are closed.