U mojoj kuci vlada Saki… Moja sestra je kupila REVOLUTION (ko razume shvatice)…. Sto je najgore i meni se pesma svidja… obradila ladno Pharella Williamsa…
Ne znam Saki sta mi bi, kad si mi uvek ti, ti si Saki bio najbolji? Sta sam trazila, dragi decace, preko hleba pogace? Hm… Mudro zbori devojka… I na sve to Magda salje poruku: “Boze I love this song tihi ubica- I can’t stop listen…oh.. odlicna… boze my favorite.. oh… orgasm… I swear!”….. Sta reci… slatka mala je popularna cak i u Poljskoj…
Boze dragi…i Saki i Revolution…a najbolje je “fudbalerova devojka”(10mesto u tom timu gde igra)…haha